ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor form wtryskowych i rozdmuchowych
Zakres obowiązków
  • Projektowanie elementów rozdmuchowych
  • Projektowanie elementów wtryskowych
  • Konstrukcja form wtryskowych
  • Konstrukcja form rozdmuchowych
  • Wykonywanie modyfikacji istniejących narzędzi

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika/ budowa maszyn i pokrewne)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra intuicja inżynierska
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zaangażowanie i sumienność

Mile widziane:

  • Znajomość programów SolidWorks i/lub NX
  • Znajomość konstrukcji form wtryskowych i rozdmuchowych
  • Znajomość podstawowych procesów obróbki ubytkowej
  • Znajomość mechaniki i wytrzymałości materiałów
Oferujemy
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim
  • możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną