Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Konserwator
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/21/1635
OBOWIĄZKI:
bieżąca konserwacja i urzymanie techniczne nieruchomości, monitorowanie stanu instalacji oświetleniowej i elektrycznej, prowadzenie bieżących napraw, sprawne usuwanie zaistniałych awarii, wykonywanie doraźnych prac elektrycznych, stolarskich, ślusarskich i hydraulicznych, wykonywanie drobnych napraw ogólnobudowlanych, usuwanie usterek i awarii, koordynowanie prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, koszenie, odśnieżanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, zaangażowanie w pracę, doświadczenie w zakresie eksploatacji budynku min. 1 rok, umiejętnośc diagnozowania i usuwania usterek, brak przeciwskazań do pracy pow. 3 m, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myslenia, odpowiedzialność i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie