Ogłoszenie numer: 3530784, z dnia 2020-08-05

Klient portalu Praca.pl

Firma poszukuje osoby do pracy na stanowisko

Konserwator systemów komputerowych

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Przyznawanie i odbieranie dostępu i uprawnień do systemu jego użytkownikom.
  • Administrowanie lokalną siecią komputerową (oprogramowanie Linux do obsługi serwera).
  • Opieka nad sprzętem: komputerami, drukarkami, urządzeniami wielofunkcyjnymi, serwerami, urządzeniami sieciowymi oraz telefonami stacjonarnymi i komórkowymi - w celu utrzymania ich w stałej gotowości do pracy.
  • Dobór sprzętu komputerowego i oprogramowania do konkretnych zastosowań.
  • Opieka nad software firmy - nadzór nad licencjami, w tym także - nad ochroną antywirusową, przedłużanie wygasających licencji oraz zakup nowych
  • Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych sprzętu takich jak np.: wymiana tonera,
  • Przeglądy, konserwację oraz naprawę komputerów i urządzeń sieciowych.
  • Pomoc dla pracowników w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem (wyżej wymienionym) oraz oprogramowaniem, kontakt z serwisami sprzętu oraz dostawcami oprogramowania
  • Opieka nad stroną www - podstawowe czynności, np.: zamieszczanie informacji na stronie w aktualnościach
  • Także organizacja dodatkowych usług jak www, ftp, poczta elektroniczna, telefonia VoIP.

Wymagania

  • Samodzielność, odpowiedzialność, podzielność uwagi,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,
  • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze 1 etatu,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilną pracę w młodym zespole,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe.