Oferta przeniesiona do archiwum

do naszego zespołu poszukiwany jest

Kierownik zmiany
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nasza oferta:
  • umowa o pracę na pełny etat
  • stabilność zatrudnienia
  • wsparcie podczas wdrożenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)
Twoje zadania:
  • wsparcie kierownika salonu w realizacji planów sprzedażowych
  • planowanie i kontrola zadań podległego personelu
  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległy personel standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • wdrażanie nowych pracowników
  • otwieranie i zamykanie zmiany
  • dbanie o wygląd salonu
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta  (minimum 1 rok)
  • umiejętność współpracy i kierowania małym zespołem ludzi
  • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali POS oraz gospodarki magazynowej
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • komunikatywność, samodzielność, elastyczność
  • umiejętność dostosowania się do standardów pracy przyjętych w INTERSPORT Polska S.A.
  • znajomość branży sportowej mile widziana
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem
Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.