ZMB CAPITAL to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy blisko pół tysiąca pracowników w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na południu kraju oraz sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 40 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Zatrudnienia i Płac
Miejsce pracy: Ustroń
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w tym:

  • pełna obsługa-kadrowo płacowa pracowników
  • przygotowywanie list płac oraz korekt list płac, weryfikacja kalkulacji zasiłków
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych oraz korekt ZUS w Płatnik
  • sporządzanie raportów i deklaracji US, GUS, PFRON
  • wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń młodszych specjalistów z działu
  • przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych
  • przygotowywanie analiz i raportów do celów zarządczych
  • utrzymanie systemu w zakresie modułu kadrowo-płacowego i HR
  • wsparcie w procesie wdrażania nowych klientów i migracji danych płacowych
  • przygotowywanie innych dokumentów na potrzeby zarządu w tym wynikających z KP oraz regulacji wewnętrznych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 3 lata
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo- płacową
  • znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programu Optima
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, sumienność, dokładność
  • miejsce zamieszkania Ustroń i okolice
OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • motywacyjny system wynagradzania
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • pakiet socjalny i medyczny
  • umowę o pracę
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Pełną treść Klauzuli informacyjnej znajdziecie Państwo pod linkiem.