Kierownik Działu Logistyki
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Planowanie, bieżący nadzór, koordynowanie i kontrola realizacji procesów oraz zadań podległego działu logistyki oraz magazynu logistyki kontraktowej.
  • Analizowanie i monitorowanie realizacji procesów, projektów i zadań pod kątem skuteczności osiągania założonych celów
  • Przygotowywanie planów budżetowych oraz nadzór nad wykonaniem finansowym budżetu Działu Logistyki
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje z Klientami
  • Wdrażanie projektów logistycznych, w tym współpraca z IT w zakresie rozwoju i wdrażania nowych technologii informatycznych
  • Nadzór nad technicznym utrzymaniem magazynu w tym współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego oraz nadzór nad technologią magazynową
  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy oraz skuteczne koordynowanie działań podległego zespołu
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem logistyki kontraktowej
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów logistycznych
  • Znajomość branży TSL oraz klientów,
  • Umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy własnej i zespołu,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • Umiejętność motywowania zespołu do osiągania założonych celów,
  • Elastyczność i otwartość na zmiany,
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, systemów WMS i TMS
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szereg benefitów (prywatna darmowa opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)
  • Kartę MultiSport/OK System oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • Standardy wdrożenia Smart Start