Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kierowca kat. c+e
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/1778
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy z naczepą typu cysterna. Praca na trasach krajowych i międzynarodowych wg zleceń - wyjazdy z bazy w Czechowicach-Dziedzicach (weekendy w domu). Proponowane wynagrodzenie 2800 zl miesięcznie + diety i delegacje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagane doświadczenie na proponowanym stanowisku. Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. "C+E", świadectwa kwalifikacji, aktualnej karty kierowcy, badań psychologicznych, uprawnień ADR do przewozu towarów niebezpiecznych. Niezbędna niekaralność, punktualność i zaangażowanie. Mile widziana znajomość języka obcego (angielskiego lub niemieckiego).

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej