Jesteśmy prężnie działającą i stale rozwijającą się firmą transportową.

Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym transporcie materiałów niebezpiecznych.

Na rynku działamy od 16 lat, stale powiększamy swój tabor oraz zasięg działania.

Jeśli lubisz wyzwania i jesteś osoba ambitną zapraszamy do naszego zespołu.

Kierowca C+E, ADR, TDT KL.3 Dystrybucja Paliw
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Twój zakres obowiązków
  • Transport materiałów niebezpiecznych zgodnie z procedurą ADR
  • Załadunek i rozładunek paliw zgodnie z procedurami
  • Dbałość o powierzone narzędzie pracy
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu - codzienna kontrola, obsługa codzienna
  • Wypełnianie dokumentacji przewozowej
Nasze wymagania
  • Prawo jazdy C+E, ADR Cysterny
  • Kurs TDT 2,3
  • Karta do tachografu cyfrowego
  • Świadectwo kwalifikacji
To oferujemy
  • Atrakcyjne i terminowe warunki wynagradzania
  • Premia uznaniowa
  • Ścieżka awansu zawodowego
  • Elastyczny grafik – CODZIENNE POWROTY DO DOMU
  • Krótkie trasy
  • Szkolenia dla poczatkujących kierowców
  • Nowoczesna flota