Junior DevOps Engineer [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Rekord SI uruchamia rekrutację na stanowisko Junior DevOps w Dziale Systemów Sieciowych.

Jest to zespół zajmujący się rozwojem oraz utrzymaniem środowiska usługowego dla klientów oraz na potrzeby wewnętrzne firmy.

Zadania, które będziesz realizować:
  • utrzymywanie wybranych usług
  • udział w zagadnieniach rozwojowych
  • bieżąca administracja
  • helpdesk dla pracowników
Wymagania:
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • chęć nauki i samodoskonalenia
  • podstawowa wiedza z zakresu administracji środowiskami Linux (RH/CentOS) oraz Windows Server
  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi IP
Technologie:
  • Linux
  • Windows Server (Hyper-V, IIS, AD)
  • Ansible, Ansible AWX
  • Docker
  • Gitlab
  • RHV/oVirt
Oferujemy:
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • zespół, w którym ceni się dobre relacje i współpracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • program dla nowych pracowników
  • dofinansowanie do polisy zdrowotnej
  • development days - czyli płatny urlop rozwojowy na udział w szkoleniach zewnętrznych lub konferencjach IT

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest REKORD SI Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Bardzo prosimy o zamieszczenie w Pana/Pani ofercie pracy (w CV) informacji o następującej treści:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.