Oferta przeniesiona do archiwum

Pearson Frank International Ltd jest światowym liderem rekrutacji w obszarach Java / PHP / Web. Współpracujemy zarówno z fimami consultingowymi, jak i klientami końcowymi na całym świecie, a co za tym idzie, dysponujemy dużą ilością ofert pracy dla programistów JAVA i PHP.

Chcesz pracować z najnowszymi technologiami i brać udział ciekawych, nowopowstałych projektach?
Dbasz o jakość kodu, który tworzysz?
Chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej firmie?

Jeden z naszych międzynarodowych klientów pilnie poszukuje doświadczonego specjalisty.
Firma gwarantuje udział w ciekawych i rozwijających projektach, a także świetną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Java Developer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 22072019JP

Opis stanowiska:

  • Tworzenie kodu w dbałości o istniejące standardy
  • Udział w pełnym cyklu życia projektu (nowo powstały projekt)
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Testowanie stworzonego oprogramowanie

Doświadczenie i umiejętności techniczne:

  • Komercyjne doświadczenie na stanowisku programistycznym, m.in. przy tworzeniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Chęć rozwoju i nauki innych języków programowania, m.in. Python, JavaScript

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile
  • Znajomość i/lub doświadczenie w pracy z Python lub Groovy
  • Znajomość baz danych SQL tj. postgres lub MS SQL
  • Doświadczenie w pracy z technologiami cloud’owymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport
  • Współpracę ze specjalistami z całego świata
  • Ustrukturyzowaną ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji
  • Darmowy parking dla zmotoryzowanych i tych jeżdżących na rowerach