Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy im wsparcie w znalezieniu pracy zgodnie z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Produktu w branży motoryzacyjnej na terenie Śląska. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Inżynier Produktu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 7/07/2020/AM
Główne zadania:
  • udoskonalanie już istniejących produktów,
  • współpraca z klientami w zakresie zapytań ofertowych i rozwiązań technicznych,
  • prowadzenie prac projektowych, dostarczanie zespołowi projektowemu informacji technicznych,
  • przygotowanie harmonogramu działań,
  • monitorowanie zmian mających na celu udoskonalenie produktów,
  • sporządzanie kalkulacji i wycen,
  • wdrażanie i testowanie nowych koncepcji produktów,
  • wprowadzanie niezbędnych poprawek,
  • współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji,
  • utrzymanie BOM, tworzenie D-FMEA, wsparcie PPAP,
  • optymalizacja kosztów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn lub kierunek pokrewny),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej,
  • znajomość FMEA/D-FMEA, zagadnień walidacji, PPAP, PSA, BOM,
  • znajomość jednego z systemów CAD,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego/francuskiego.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.