Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier Elektryk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
  • Przygotowanie koncepcji i rozwiązań elektrycznych w oparciu o specyfikacje klienta i dostępną dokumentację
  • Dobór urządzeń, opracowanie schematów z listami części elektrycznych i przygotowanie dokumentacji zgodnie z normami i wymaganiami projektowymi
  • Nadzór nad realizacją projektu oraz wsparcie inżyniera projektu w końcowym odbiorze przez klienta proponowanych rozwiązań elektrycznych
  • Tworzenie i aktualizacja baz danych o nowe artykuły, makra i typowe schematy
  • Udział w opracowywaniu nowych rozwiązań oraz definiowanie i wdrażanie nowych pomysłów w zakresie projektowania elektrycznego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechniki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole i dostosowania się do powierzonych zadań
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Silna motywacja, chęć do nauki, poszerzania wiedzy i umiejętności technicznych
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie stawiającej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Miłą atmosferę i partnerskie relacje w pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.