Szukamy elektroników i testerów systemów wbudowanych z mniejszym, jak i większym doświadczeniem do pracy w nowo-powstającym centrum inżynieryjnym. Rekrutację prowadzimy dla międzynarodowej firmy motoryzacyjnej. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy.

Inżynier ds. Testowania Systemów Wbudowanych (elektronika, motoryzacja)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 1/01/2021/AM
Główne zadania:
  • wspieranie rozwoju i integracji elektroniki wbudowanej (embedded),
  • testowanie układów elektronicznych,
  • rozwój narzędzi służących do testowania i walidacji produktu,
  • udział w definiowaniu Hardware,
  • analiza specyfikacji i wymagań klienta,
  • współpraca z zespołami projektowymi, inżynierami aplikacji w kraju i zagranicą,
  • wspieranie inżynierów w analizie wymagań funkcjonalnych,
  • udział w FMEA, Failure Tree Analysis,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, inżynieria oprogramowania, mechatronika lub pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektronika, testera lub programisty systemów wbudowanych (preferowana branża motoryzacyjna),
  • wiedza z zakresu elektroniki, systemów wbudowanych, hardware,
  • znajomość jednego z języków programowania C, C++ lub C#,
  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość któregoś z poniższych narzędzi: Visual Basic, Matlab, Simulink, StateFlow, Statemate, CANalyser, CANoe, Labview, LIN, CAN, PWM lub Flexray.
Firma oferuje:
  • dobre i stabilne zatrudnienie w zakładzie, który mocno się rozwija,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne i wakacyjne,
  • szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • rozwój w strukturach firm.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.