Oferta przeniesiona do archiwum

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Inżynier budowy ze znajomością języka włoskiego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • Szczegółowa kontrola wykonywanych prac budowlanych,
  • Przygotowywanie raportów jakości dotyczących inwestycji we Włoszech,
  • Przygotowywanie i wdrażanie procedur jakości dotyczących realizacji Inwestycji,
  • Analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań technicznych, pod kątem jakościowym i finansowym,
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Wsparcie w zakresie przygotowania oraz realizacji robót budowlanych, przygotowania i nadzoru nad harmonogramami budów.
Wymagania:
  • Mile widziana znajomość j. włoskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • Doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa biurowego, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów,
  • Gotowość do wyjazdów do Włoch.
Oferujemy:
  • Ciekawą  pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pracowniczych,
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.