Poszukujemy:
Inżyniera budowy w dziale badań i rozwoju
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków
  • Współuczestnictwo w tworzeniu wytycznych w obszarach projektowych i budowlanych
  • Optymalizacja obecnie stosowanych rozwiązań technologicznych
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych, funkcjonalnych w zakresie nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Analiza kosztów oraz analiza opłacalności nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wyceny nowych technologii
  • Optymalizacja materiałowa pod kątem spełniania obowiązujących ustaw i wytycznych
  • Bieżące podnoszenie znajomości wszystkich przepisów branżowych, instrukcji i procedur wewnętrznych dotyczących powierzonego odcinka pracy, oraz doskonalenie umiejętności praktycznego ich zastosowania
  • Dokładne i terminowe wykonywanie zadań i obowiązków wynikających z powierzonego zakresu pracy zgodnie z poleceniami przełożonego
  • Bieżąca aktualizacja wyników pracy w systemie Lotus Notes
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy, a nieujętych w opisie
Nasze wymagania
  • Studia I stopnia inżynierskie o profilu budowlanym
  • Znajomość programów CAD oraz programów pakietu MS Office; podstawowa wiedza inżynierska, podstawowa znajomość procesu budowlanego, umiejętność czytania dokumentacji techniczno - budowlanej
  • Niezbędna samodzielność. Praca samodzielna, podporządkowana przełożonemu - samodzielne planowanie i organizowanie pracy, ustalanie priorytetów, przystosowanie bieżących planów do sytuacji i zmieniających się okoliczności pod kierownictwem przełożonego
Mile widziane
  • Studia o profilu architektonicznym, studia II stopnia o profilu budowlanym
  • Praktyczne doświadczenie w procesie budowlanym oraz w sporządzaniu dokumentacji techniczno - budowlanej
  • Znajomość programów SketchUp oraz Revit
To oferujemy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • Inżynier Budowy ds. kontraktowania

    Murapol Venture Partner S.A.

    Opublikowano: 2024-07-03

    śląskie Bielsko-Biała
  • Inżynier Budowy w dziale jakości

    Opublikowano: 2024-06-26