Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Inspektor ds. ochrony
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2520
OBOWIĄZKI:
Organizacja pracy podległych pracownikówProwadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracownikamiNadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w podległym terenieDbanie o wysoką jakość świadczonych usługRekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników ochronySporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z usługąUmowa o pracę na czas określony 3 lat z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. System jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt. na terenie B-B i okolic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wymagane wykształćenie średnie - kierunek bez znaczenia, wymagane prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera, niekaralność. Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie oraz mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony i legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni. Bardzo mile widziane posiadanie własnego samochodu (dodatek transportowy).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej