Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2319047, z dnia 2019-03-07

 Firma ASK Poland Sp. z o.o. istnieje na rynku Polskim od 1997r. Zajmujemy się produkcją głośników, przewodów i wiązek antenowych dla branży automotive.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inspektor ds. BHP

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Współtworzenie polityki BHP dla Spółki,
  • Współdziałanie z Służbą Zdrowia w zakresie profilaktyki zdrowotnej pracowników ASK Poland
  • Kompleksowa obsługa zdarzeń wypadkowych (m. in: przeprowadzanie dochodzeń powypadkowych),
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP,
  • Uczestniczenie w posiedzeniach Zakładowej Komisji zajmującej się problematyką BHP,
  • Co najmniej raz w roku przeprowadzanie okresowych analiz stanu BHP w Zakładzie pracy,
  • Opracowywanie kart ryzyka zawodowego,
  • Aktywne działanie zmierzające do poprawy warunków pracy w Zakładzie ASK Poland,
  • Planowanie, uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestrów pomiarów,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów, zasad BHP,
  • Nadzór nad prawidłowością doboru środków gaśniczych,
  • Nadzór nad konserwacją i serwisowaniem sprzętu gaśniczego,
  • Organizacja i przeprowadzanie ewakuacji,
  • Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej,
  • Współpraca z organami zewnętrznymi PIP, SANEPID, WIOŚ, Straż Pożarna.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia ppoż

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Pakiet szkoleń,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.