Praca: Inspektor do spraw bhp 1/2 etatu

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Inspektor do spraw bhp 1/2 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2735
OBOWIĄZKI:
- Udział w opracowaniu planów modernizacji zakładu pracy oraz przedstawienie propozycji zastosowania odpowiednich rozwiązań techniczno-organizacyjnych dotyczących bhp;- Udział i doradztwo w opracowaniu wewnętrznych zarządzeń, instrukcji i regulaminów dotycząchy bhp;- Udział w dochodzeniach powypadkowych w przygotowaniu dokumentacji w tym zakresie;- Prowadzenie rejestrów oraz kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy;- Udział w dokonaniu oceny ryzyka zawodowego;- Współpraca ze służbą zdrowia w zakresie badań wstępnych, okresowych, specjalistycznych pracowników;- Współpraca ze służbą pracowniczą, związkami zawodowymi w sprawach bhp;- Przygotowywanie materiałów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy dla zewnętrznych organów nadzoru nad warunkami pracy;- Inicjowanie i rozwijanie popularyzacji zagadnień bhp;- Prowadzenie szkoleń wstępnych ogólnych z zakresu bhp;Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 9.00-13.00, 14.00-18.00, od pon. do pt.Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, umiejętność zarządzania zespołem, zdolności negocjacyjne, dokładność, mile widziana znajomość języka rosyjskiego, wymagane min. 1 rok doświadczenia

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej