Ogłoszenie numer: 6357249, z dnia 2022-01-31

Klient portalu Praca.pl

Firma branży spożywczej z okolic Bielska-Białej zatrudni Informatyka.

Informatyk

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • zarządzanie domeną z użytkownikami
  • zarządzanie klastrem Vmware
  • obsługa sprzętu : komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, rejestratory kamer, urządzenia wielofunkcyjne, telefony analogowe, cyfrowe i voip oraz rozwiązywanie problemów związanych z ich obsługą
  • obsługa i utrzymanie sieci teleinformatycznej

Wymagania

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows / Windows Server / Linux
  • podstawowa znajomość obsługi serwerów rakowych
  • podstawowa umiejętność obsługi routerów  oraz switchy
  • podstawowa znajomość działania baz danych Oracle, MySQL, MSSQL
  • podstawowa umiejętność zarządzania systemami kontroli dostępu
  • podstawowa znajomość wirtualizacji Vmware ESXI

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet socjalny i medyczny