Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Handlowiec / sprzedawca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1333
OBOWIĄZKI:
Obsługa Klienta, realizacja zamówień. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.Praca w ramach umowy o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie kierunek bez znaczenia. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego, znajomość terminologii elektrycznej oraz komunikatywność. Mile widziana znajomość programu graficznego np. Corel oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej