Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • obsługa klientów w salonie mebli włoskich
  • przygotowywanie ofert, wycen, zamówień
  • koordynacja i nadzór nad zamówieniami
  • planowanie i współtworzenie odpowiedniej ekspozycji meblowej
  • prowadzenie działań mających na celu podniesienie sprzedaży asortymentu firmy
  • dbanie o codzienne bardzo dobre funkcjonowanie sklepu
Wymagania:
  • praktyczne doświadczenie w branży, na podobnym stanowisku
  • umiejętności planowania pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność podejmowania indywidualnych, szybkich oraz konkretnych decyzji
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy
Oferujemy:
  • stałą pracę w prestiżowej firmie na rynku meblarskim, w bardzo prężnym środowisku, dającym duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • możliwość rozwijania umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz efektów pracy (wynagrodzenie prowizyjne)