Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Fryzjer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0248
OBOWIĄZKI:
strzyżenie włosów i zarostu, czesanie włosów różnymi technikami, mycie, farbowanie, modelowanie, prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji, wykonywanie zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych włosów oraz zarostu, organizacja miejsca pracy, czyszczenie, odkażanie i konserwacja narzędzi oraz przyborów fryzjerskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe fryzjerskie, co najmniej 2 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętności fryzjerskie, biegła znajomość języków rosyjskiego i ukraińskiego z uwagi na pracę w środowisku ukraińskojęzycznym

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej