ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Frezer CNC
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa frezarki 3-osiowej
  • dobór odpowiednich parametrów skrawania
WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na maszynach CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość sterowania Heidenhain/Sinumerik/Fanuc
  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • brak nałogów
  • dobry stan zdrowia
FIRMA OFERUJE:
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
  • parking pracowniczy