Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od ponad 60 lat wspieramy fabryki w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Około 20.000 pracowników na całym świecie wspiera procesy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, dużym zaangażowaniem i wiedzą. Unikalne połączenie niestandardowych usług i wysoko wykwalifikowanych zespołów sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem w branży produkcyjnej.

Do naszego zespołu szukamy kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Elektromechanik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji
  • instalacja urządzeń łącznie z siecią zasilającą
  • dokonywanie przeglądów maszyn
  • analiza i zapobieganie awariom
  • wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn produkcyjnych
  • prace konserwacyjne
Nasze oczekiwania:
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
  • wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka)
  • uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV
  • doświadczenie na stanowisku elektryk lub elektromechanik
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych, rysunków technicznych, dokumentacji technicznej itp.
  • zdolności manualne
Mile widziane:
  • uprawnienia energetyczne grupy 2, E,D,grupy 3 E,D
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 4000-5000 zł brutto
  • nagrodę absencyjną - 300 zł miesięcznie
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym – 600 zł brutto
  • pakiet medyczny za 1 zł z refundacją wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport lub OkSystem
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”
  • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
  • program „Polecam i zarabiam”
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Więcej informacji o Leadec można znaleźć na stronie https://poland.leadec-services.com/