ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk - Automatyk
Zakres obowiązków:
  • Czynny udział w technicznym zabezpieczeniu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,
  • Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, lub średnie związane z elektrotechniką i automatyką,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki,
  • Wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych,
  • Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty),
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym autem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w systemie dwuzmianowym,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, nagrody jubileuszowe i inne),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną.