ALPLAOpakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20 900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta

i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektronik / Automatyk
Miejsce pracy: Żywiec
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za utrzymanie ruchu, zgodności produkcyjnej maszyn i urządzeń współpracujących
  • codzienny nadzór nad urządzeniami pomocniczymi (stacje pomp, układu chłodzenia, klimatyzacji) oraz innych urządzeń na terenie zakładu
  • wykonywanie napraw bieżących i okresowych
  • prowadzenie dokumentacji napraw maszyn oraz urządzeń peryferyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (min. technikum)
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki, elektryki, pneumatyki i automatyki
  • znajomość układów PLC w stopniu umożliwiającym diagnozowanie urządzeń
  • znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego