Oferta przeniesiona do archiwum

Ogłoszenie numer: 2554192, z dnia 2019-07-19

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Obecnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Ekspedytor materiałowy zasilający linię produkcyjną

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Transport materiałów pomiędzy magazynem surowców a produkcją.
  • Przyjmowanie materiałów z magazynu surowców oraz zwrot do magazynu surowców.
  • Transport wyrobów na strefę Kontroli Jakości Wyrobów.
  • Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach.
  • Przesunięcia międzystanowiskowe materiałów.
  • Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Uprawnienia na wózki widłowe lub chęć uczestnictwa w kursie finansowanym przez pracodawcę.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stała praca w dużej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu, realna szansa na długoterminową współpracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach