Oferta przeniesiona do archiwum

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od prawie 15 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka poszukuje:

Dyrektora Działu Marketingu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Główne obowiązki:
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej
  • Planowanie, koordynacja i ewaluacja kampanii marketingowych (głównie w kanale online)
  • Zarządzanie cyklem życia produktu
  • Koordynacja złożonych projektów marketingowych
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem
Oczekujemy:
  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w realizacji wysokobudżetowych kampanii i projektów marketingowych
  • Umiejętności planowania i myślenia strategicznego
  • Zdolności do działania poza schematem i podważania status quo
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w dużej i stabilnej Spółce finansowej, będącej częścią międzynarodowej grupy finansowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy oraz profesjonalne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atmosferę pracy opartą o wzajemne zaufanie i szacunek
Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji o pracy poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.