Firma DAAS Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac, również na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

dw
Miejsce pracy: Cieszyn
Zadania:
  • Organizacja, planowanie i realizacja budowy
  • Sporządzanie i nadzór nad wykonaniem budżetów i harmonogramów
  • Optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kontem kosztowym i terminowym oraz jakościowym
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, przepisów prawa budowlanego, ewidencjonowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji budowy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w antykorozji
  • Znajomość Ms Office
  • Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych
  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu oraz nadzór nad zespołem
  • Terminowość, rzetelność oraz samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet medyczny
  • Sprzęt do pracy
Każdy przesłany dokument aplikacyjny powinien zawierać klauzulę w języku polskim o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.