Oferta przeniesiona do archiwum

Dom Finansowy QS jest jedną z najdłużej działających firm w branży consumer finance. Od 17 lat z sukcesem rozwijamy sieć agencyjną na terenie całej Polski, wspierając naszych Partnerów w sprzedaży produktów finansowych, gwarantując im atrakcyjną ofertę produktową oraz wysoki standard obsługi i szerokie wsparcie na każdym etapie.

Współpracujemy z kluczowymi bankami, firmami pożyczkowymi i towarzystwami ubezpieczeń, oferując bogatą paletę kredytów, pożyczek i ubezpieczeń, które są dostępne na jednej platformie sprzedażowej.

Dla naszych Partnerów Biznesowych obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Doradca Klienta w Placówce Franczyzowej

Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Nr Ref.: DK/11/2018/Cz

Zakres obowiązków:
  • telefoniczny kontakt z Klientem
  • aktywne pozyskiwanie Klientów, również w formie telemarketingu
  • sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych w obszarze klientów biznesowych i detalicznych
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż, w tym marketing bezpośredni
  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oczekujemy:
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • znajomości obsługi komputera i programów biurowych
  • zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych, ambicji
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • możliwość uzyskiwania dodatkowych benefitów
  • zdobywanie doświadczenia w dużej instytucji finansowej