Oferta przeniesiona do archiwum
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Direct Buyer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • koordynacja i dokonywanie zamówień związanych z dostawą komponentów przed uruchomieniem produkcji seryjnej dla projektu
  • kompletowanie i weryfikacja ofert pod uruchamiane projekty pod kątem warunków handlowych i wymogów klienta
  • zarządzanie bazą dostawców
  • prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy zgodnie z polityką firmy
  • branie udziału w targach branżowych
  • utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami, monitorowanie rynku dostawców
  • przygotowywanie zapytań ofertowych zgodnie z wymogami klienta
Wymagania względem kandydata:
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek ekonomiczny
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Commodity Buyer w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami, badania rynku, strategicznego zarządzania zakupami
  • doświadczenie zakupowe w przynajmniej jednym z następujących obszarów komponentów: plastikowych, , tkaninowych, elementów mocowań i pianek
  • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień technicznych/produkcyjnych
  • gotowość do podróży służbowych
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Excel, Power Point), znajomość systemów zarządzania materiałami
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.