Oferta przeniesiona do archiwum

LETHE Jakub Chmielniak

Lethe to lifestyleowa firma technologiczno-odzieżowa, którą w 2011 roku założył młody polski przedsiębiorca Jakub Chmielniak. Celem Lethe od początku było dawanie radości ludziom na całym świecie poprzez projektowanie i produkowanie kolorowych ubrań z nadrukami marki Mr. Gugu & Miss Go. To także dostawca platformy dla artystów tworzących nadruki Live Heroes, pomysłodawca marki odzieży sportowej Carpatree oraz właściciel m. in. takich brandów jak Rum & Coco, Aloha from Deer, Bittersweet, czy Achae. Lethe to jednak przede wszystkim zgrany team, którego zaangażowanie i praca doprowadziła do międzynarodowego sukcesu, a odwaga i łamanie przyjętych schematów do światowej rozpoznawalności w świecie mody i nie tylko. Obecnie szukamy brygadzistki/y szwalni. Osoby zorganizowanej i zdolnej do ciągłej pracy nad własnymi kompetencjami. Z naszej strony zapewniamy niczym nieograniczone pole manewru, możliwość pracy z wybitnymi fachowcami i to co jest dla nas najważniejsze, czyli satysfakcję z owoców własnej pracy.

Brygadzistka / Brygadzista w szwalni
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Podstawowy zakres obowiązków brygadzistki/y:
  • Zarządzanie zespołem krawcowych (ok. 25 osób)
  • Kontrolowanie procesu produkcyjnego
  • Współpraca z kierownikiem szwalni
  • Nadzór nad kontrolą jakości
Wymagania niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku brygadzistki/y:
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników oraz koordynowanie ich pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Obsługa komputera oraz pozostałych urządzeń biurowych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana praca na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w branży odzieżowej
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i nauki od najlepszych specjalistów w branży
  • Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LETHE Jakub Chmielniak zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: jobs@mrgugu.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem: jobs@mrgugu.com

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie.