Automatyk, Programista PLC
Miejsce pracy: 43-365 Wilkowice (pow. bielski) ul. Parkowa 16

Jesteśmy czołowym polskim producentem okuć do stolarki drzwiowej.
Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku, konsekwentnie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii, tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy
o ich precyzyjne wykonanie. Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię.
Oferta naszej firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych.
Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu. Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe, a także są chronione prawem patentowym.

Opis stanowiska:
  • Samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)
  • Uruchomienia maszyn
  • Projektowanie oraz tworzenie linii produkcyjnych
  • Wspieranie procesów produkcji, udzielania pomocy technicznej
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji technicznych
  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Przeglądy oraz prace konserwacyjne i remontowe urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Obsługa techniczna systemów w zakresie optymalizacji parametrów pracy
  • Optymalizacja i modernizacja wdrożonych rozwiązań
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne: kierunek elektryczny, automatyka lub mechatronika
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń co najmniej grupy: I
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej opartej na sterownikach PLC (podstawowe programowanie i rysowanie schematów elektrycznych)
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • Dodatkowe pakiety medyczne dla pracowników i rodzin pracowników