Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1992 roku w branży motoryzacyjnej, współpracująca z wiodącymi producentami przemysłu motoryzacyjnego jak Iveco, Scania, Volvo, Mercedes Benz czy MAN. Długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wyspecjalizowana kadra oraz zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam utrzymywać produkcję na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu naszym Klientom oferujemy produkty, spełniające nie tylko wszelkie normy jakościowe, ale także oczekiwania przyszłych użytkowników. Produkujemy pojazdy specjalne np. pojazdy pożarnicze, wojskowe oraz policyjne. Około 30% pojazdów specjalnych firmy jest eksportowanych do krajów Europy, Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które bierze czynny udział w rozwijaniu i kształceniu zawodowym przyszłych pracowników, a także podjęło współpracę w zakresie adaptacji żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych do kontynuowania pracy po odejściu ze służby wojskowej.

Dzięki podjętej współpracy mamy realny wpływ na jakość wykształcenia przyszłych absolwentów szkół, a tym samym przygotowujemy swoich potencjalnych pracowników do samodzielnego podjęcia obowiązków zawodowych.

Naszymi Partnerami w zakresie kształcenia zawodowego są zarówno uczelnie wyższe jak i szkoły zawodowe min:

  • Uniwersytet Śląski w Katowicach,
  • Politechnika Śląska w Gliwicach
  • Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach,
  • Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczo-Elektrycznych w Kętach,
  • Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej,

Organizujemy praktyki i staże również w ramach Programów Regionalnych finansowanych z Funduszy Europejskich.

Współpracę w ramach adaptacji do pracy żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych prowadzimy z Fundacją 2kariera.

Asystentka w Dziale Handlowym
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientami,
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów związanych z realizacją zamówień,
  • Współpracowanie z Działem Zamówień Publicznych,
  • Nawiązanie kontaktu i utrzymanie pozytywnych relacji z klientem w przyszłości,
  • Tworzenie bazy klientów,
  • Udział w oficjalnych spotkaniach, imprezach oraz targach handlowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok,
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Wdrożenie na stanowisko,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet medyczny,
  • Dostęp do innowacyjnych technologii.