Oferta przeniesiona do archiwum
Asystent Spedytora / Stażysta w Dziale Spedycji Całopojazdowej
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Kontrola procesu przewozu ładunku
  • Kontakt z przewoźnikami
  • Praca na giełdzie transportowej
  • Nadzór nad poprawnością dokumentów
  • Kontakt i współpraca z innymi działami
  • Wprowadzane danych do systemu
Wymagania:
  • Mile widziane studnia kierunkowe, lub i pierwsze doświadczenia branży TSL
  • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • Dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Elastyczną forma zatrudnienia
  • Możliwość połączenia pracy z nauką
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość zmiany umowy na umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach