MPiPS - PGP
Asystent specjalisty google ads i google analytics
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: PSZ-ZOPS/22649907
OBOWIĄZKI:
1. prowadzenie prostych, operacyjnych działań w systemie Google Ads; początkowo pod nadzorem doświadczonych specjalistów2. systematyczne poszerzanie wiedzy o środowisku reklamowym Google i docelowo przejście do samodzielnych zadań o wyższym stopniu trudności3. przygotowanie branżowych prasówek – mile widziana znajomość języka angielskiego 4. prowadzenie profili Google My Business 5. przygotowywanie ofert przy współudziale doświadczonych specjalistów 6. współpraca przy projektach 360
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Chęć uczenia się, zdobywania wiedzy o nowych narzędziach, proaktywność w działaniu
Uprawnienia: Samodzielność w pracy po uprzednim przyuczeniu i szkoleniu
Uprawnienia: Mile widziana znajomość języka angielskiego
Uprawnienia: Chęć związania swojej przyszłości z branżą marketingu internetowego
Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Microsoft Office oraz narzędzia Dysk Google

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 1 500

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP