Firma ZMB Capital Sp. z o.o.,

właściciel marek Ustronianka, Hoop Cola, Paola, Arctic, Grappa,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent ds. Wsparcia Sprzedaży

miejsce pracy: Ustroń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Rozliczanie, raportowanie oraz bieżąca obsługa procesów sprzedażowych
  • Ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentów handlowych
  • Sporządzanie ofert handlowych (w tym ofert przetargowych)
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży
WYMAGANIA:

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia w zakresie ekonomii (lub w trakcie nauki)
  • Sprawnej obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel )
  • Umiejętności wnioskowania oraz szybkiej analizy informacji
  • Dynamiki w działaniu i odpowiedzialność
  • Samodyscypliny w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut)
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie FMCG o ogólnopolskim zasięgu, jednej z liderów w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet socjalny i medyczny

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Spółka z o.o. z siedzibą w Ustroniu ( 43-450) ul. Jelenica 72 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000709458, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko „Brand Manager”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”