Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Odwiedź naszą stronę www.intercars.eu i lepiej poznaj firmę.

Asystent ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • współpraca z przedstawicielami Spółek Zagranicznych oraz działami produktowymi, usprawnianie procesu wymiany informacji z centralą
  • weryfikacja poprawności i spójności danych produktowych
  • wspieranie procesu międzynarodowego przepływu towarów i dokumentów w procesie zamówień i dostaw oraz monitorowanie realizacji zamówień
  • analiza danych, przygotowywanie porównań i raportów w Excelu

Od kandydatów wymagamy:

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • wykształcenia min. średnie, mile widziane wyższe na kierunku logistyka, stosunki międzynarodowe, handel zagraniczny, ekonomia
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • kompetencji w zakresie nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy zespołowej
  • umiejętności organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • znajomość programu SAFO oraz doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia
  • pełne wdrożenie w obowiązki wraz z przeszkoleniem technicznym
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym zdalnie/stacjonarnie
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach, takich jak prywatna opieka medyczne, czy karty Multisport
  • realne warunki rozwoju zawodowego