Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/21/0149
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie podstawowych czynności księgowych wspomagających pracę wykwalifikowanego księgowego, zgodnie z przepisami prawa rachunkowego i podatkowego oraz wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w firmie. Przyjmowanie, gromadzenie i segregacja dokumentów pod względem ich rodzaju. Weryfikacja poprawności wystawionychdokumentów. Przygotowywanie dowodów księgowych do zapłaty oraz wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności ujmowania dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego. Nanoszenie numeru na dowodach księgowych potwierdzający kolejność ujęcia w księgach rachunkowych. Weryfikacja rozrachunków pod względem zgodnościwartości faktury z zapłatą i terminów realizacji . Przygotowanie deklaracji rozliczeniowych do zus (płatnik)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: ABC Przedsiębiorczości
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : podstawowa znajomość: kadry i płace , płatnik , program księgowy

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie