Oferta przeniesiona do archiwum
Asystent Architekt w Dziale Akwizycji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: ARA/BB/05/2018

Murapol Architects Drive to spółka projektowa wchodząca w skład Grupy Murapol, która od 16 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w realizacji dużych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
Opis stanowiska:
  • Tworzenie analiz chłonności poprzez zaproponowanie maksymalnej możliwości wykorzystania terenu i wybraniu optymalnej wersji zabudowy decydującej o zakupie danego gruntu w zgodzie z obowiązującymi przepisami, wytycznymi spółki, strukturą mieszkań, oraz w oparciu o analizę mediów
  • Zdiagnozowanie zagrożeń i słabych punktów danej nieruchomości
  • Przygotowanie dokument raportujący wyniki analizy chłonności
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz Revit3D
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest TUTAJ.