Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/20/0371
OBOWIĄZKI:

organizowanie w przydzielonym przez ubezpieczyciela rejonie i zakresie akwizycji poszczególnych rodzajów ubezpieczeń; opracowywanie i przedstawianie klientowi ofert ubezpieczenia; przyjmowanie od klientów ofert i wniosków o ubezpieczenie; dokonywanie oględzin i oceny ryzyka zgłoszonego do ubezpieczenia; obliczanie i ustalanie wysokości składek dla otrzymanych i przyjętych wniosków o ubezpieczenie; zawieranie umów ubezpieczenia, opracowywanie i dostarczanie dokumentów klientowi; inkasowanie należnych ubezpieczycielowi składek z tytułu zawartych umów ubezpieczenia; sporządzanie i dostarczanie ubezpieczycielowi ustalonych przez niego informacji, dokumentów i sprawozdań; udzielanie klientowi niezbędnych informacji i pomocy w razie zaistnienia wypadku objętego ubezpieczeniem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu