Jeśli lubisz kontakt z ludźmi w środowisku wielokulturowym i międzynarodowym oraz bliska jest ci branża motoryzacyjna, mamy dla ciebie stanowisko: Account Manager, którego zadaniem będzie reprezentowanie globalnego dostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego w relacjach oraz negocjacjach z klientem.

Account Manager (Automotive)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 17/2020
Główne zadania:
  • Negocjacje i realizacja umów, zgodnie z globalną strategią handlową.
  • Dbałość o relacje z klientami.
  • Udział w interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Przeprowadzanie analiz rynkowych oraz potrzeb klienta.
  • Nadzór nad projektami dla klientów od momentu ich specyfikacji do produkcji seryjnej i pełnej satysfakcji klienta.
  • Nadzór nad zamówieniami klientów i współpraca z pozostałymi działami w organizacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Płynna znajomość języka francuskiego (B2/C1).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).
  • Biegłość w posługiwaniu się Excelem i Power Pointem.
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.
Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju w globalnej organizacji.
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Inne benefity finansowe i niefinansowe.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.