ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz procesu wtrysku
Zakres obowiązków:
  • Ustawianie maszyn oraz procesu wtrysku
  • Ustawianie urządzeń peryferyjnych
  • Obsługa form wtryskowych
  • Dbanie o jakość produkcji
  • Produkcja wyrobów
  • Przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Szkolenie pracowników
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne najlepiej z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • znajomość technologii wtrysku
  • mile widziana znajomość wtryskarek LS, Krauss Maffei, JSW
  • współpraca z pracownikami w celu osiągniecia jak najlepszych efektów produkcyjnych
  • znajomość obsługi komputera
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)