ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz na wydziale wtrysku
Zakres obowiązków:
  • Praktyczne przygotowanie produkcji wtryskowych
  • Ustawienie procesu wtrysku i oprzyrządowania na maszynie, ustawianie urządzeń peryferyjnych, programowanie robotów

  • Określenie środków i zasobów materialnych niezbędnych do realizacji zadań

  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego

Wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia do obsługi suwnic

  • Znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych w teorii i praktyce

  • Wiedza z zakresu budowy i obsługi wtryskarek

  • Znajomość urządzeń peryferyjnych używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych

  • Umiejętność programowania robotów

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów

Oferujemy:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną