Spedytor Całopojazdowy Międzynarodowy (FTL INT)
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych
  • Realizacja założeń budżetowych;
  • Praca na giełdach transportowych;
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami oraz ich rozwój;
  • Prowadzenie aut praz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności;
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportowych;
  • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych oferowanych klientom.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy Spedytora Całopojazdowego Międzynarodowej minimum 2 lata;
  • Branżowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w pracy na Giełdach Transportowych i Platformach
  • Dobra znajomość rynku przewoźników;
  • Doświadczenie w „prowadzeniu aut”;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu przewoźników
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta sportowa;
  • Rabat na paliwo;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Jasna ścieżka kariery, możliwość rozwoju zawodowego. Udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych;
  • Standard wdrożenia „Smart Start”;
  • Możliwość zaangażowania się w Wolontariat i realizowanie pasji sportowych w drużynie Biegowej i Rowerowej.