Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

PRACA WAKACYJNA – PRODUKCJA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Kontakt:

Adecco

Adecco Poland Sp. z o.o.

E-mail: biuro.czechowice@adecco.com

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn – praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice południowe

Zadania:
– Montaż podzespołów samochodowych

WYMAGANIA:
– Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 – brygadowym (Kandydat decyduje w jakim systemie chce podjąć zatrudnienie)
– Dyspozycyjność min. 3 miesiące

FIRMA OFERUJE:
– Stawkę godzinową od 16,50 zł brutto
– Premię pracowniczą do 360zł brutto za wyniki w pracy
– Dodatki stanowiskowe w wysokości do 300zł brutto
– Program płatnych poleceń nowych pracowników
– Stołówkę pracowniczą oferującą posiłki w atrakcyjnych cenach
– BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatoru, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic
– Firma znajduje się w bliskiej odległości od stacji PKP Czechowice-Dziedzice Południowe oraz przystanku MZK

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: biuro.czechowice@adecco.com lub klikając APLIKUJ

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM – POSZUKUJEMY WIĘCEJ OSÓB!!!

Czechowice-Dziedzice
ul. Bestwińska 21
Tel: 695-061-280

Administratorem danych osobowych jest:
Adecco Poland Sp. z o.o., , Plac Europejski 2, , 00-844 Warszawa, NIP: 5260033950
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Adecco Poland Sp. z o.o., , Plac Europejski 2, , 00-844 Warszawa, NIP: 5260033950
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.