Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Praca w sklepie medycznym Ortec – Bielsko-Biała

Kontakt:

Wojciech Szary

Sklep medyczny Ortec

E-mail: medipartner.bielsko@gmail.com

Poszukuję drugiego pracownika do sklepu z zaopatrzeniem medycznym w Bielsku-Białej ul. Karpacka 24 (Sklep medyczny Ortec na froncie biurowca).

Oferta na pełny lub pół etatu.

Proszę o przesłanie swojego CV po zapoznaniu się z poniższymi wymaganiami.

Oferuje:

– umowę o pracę

– warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu (w tym szkolenia branżowe)

– pracę w rozwijającej się firmie

– miłą atmosferę pracy

– premię za uzyskany obrót

Obowiązki:

– obsługa klienta w sklepie, doradztwo, dobór sprzętu oraz sprzedaż produktów medycznych

– sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację

– prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością sklepu

– pogłębianie wiedzy produktowej

Wymagania:

– poszukuje osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem,

– znajomość branży sprzętu medycznego

– doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

– umiejętność obsługi komputera

– umiejętność obsługi programu sprzedażowego (Subiekt GT) mile widziana

– doświadczenie jako realizator NFZ – mile widziane

– wykształcenie medyczne z kierunku: fizjoterapia / z aktualnym nr prawa wykonywania zawodu / , rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych / warunek konieczny – tylko podane kierunki lub kurs będą brane pod uwagę / PROSIMY NIE SKŁADAĆ APLIKACJI BEZ WYMIENIONEGO WYKSZTAŁCENIA

Proszę pamiętać by CV składać z dopiskiem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm. oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO)

Jednocześnie informujemy, iż przesyłane CV będą administrowane przez naszą firmę w celach tylko i wyłącznie rekrutacyjnych. Każda osoba będzie miała możliwość usunięcia swoich danych po wystosowaniu indywidualnej prośby. Po zakończeniu procesu rekrutacji wszystkie CV zostaną usunięte z bazy danych naszej firmy.

Informuje, że odpowiem na wybrane oferty.

Pozdrawiam!