Pośrednik nieruchomości – Agent nieruchomości

Kontakt:

Rafał

E-mail: sambornieruchomosci@gmail.com

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Agent Nieruchomości. Szukamy kogoś, kto lubi zarabiać duże pieniądze i chce szybko je zdobyć. Dostajesz od nas komplet narzędzi i wsparcie merytoryczne, które pozwolą Ci znalezienie naprawdę dobrych transakcji. Jeśli potrafisz rozmawiać z ludźmi, umiesz być partnerem dla Klienta i chcesz osiągnąć sukces w firmie z ogromnymi ambicjami – to znaczy, że będziesz z nami.

Co będziesz robić:

– profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań sprzętem najwyższej klasy,

– obsługiwać nieruchomości z segmentu średniego oraz wyższego,

– przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości

– negocjować umowy

– uczestniczyć w procesie planowania i prowadzenia rozwoju firmy

– utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami

– obsługiwać klientów, poznawać ich potrzeby i oczekiwania względem nieruchomości

– oferować inne komplementarne usługi np. home staging, zarządzanie, świadectwa energetyczne.