Ogłoszenia lokalne: Dam pracę

Portier do hali magazynowej

Kontakt:

Agnieszka Jurkiewicz

DL Invest Group

E-mail: agnieszka.jurkiewicz@dlinvest.pl

Firma DL Invest Group PM SA poszukuje osoby na stanowisko: Portier hali magazynowej w Bielsku-Białej przy ul. ks. Londzina
Zakres obowiązków:
• nadzorowanie osób wchodzących / wychodzących
• nadzorowanie ruchu pojazdów
• ciągła obserwacja obiektu i terenu, również poprzez system monitoringu obiektu
• reagowanie na wszelkie przejawy łamania regulaminu obiektu przez osoby z niego korzystające
• podejmowanie niezbędnych interwencji w razie stwierdzenia naruszenia bezpieczeństwa i porządku
• sprawdzanie i zapobieganie zastawiania dróg i wyjść ewakuacyjnych na obiekcie
• kontrolowanie zamknięcia i zabezpieczenia bram wjazdowych, budynków, pomieszczeń i ogrodzeń na całym obszarze dozoru,
• nadzór i obsługa systemu pożarowego
• utrzymanie czystości na stanowisku pracy – portiernia
• dbałość o prawidłowe wykorzystanie i zabezpieczenie wyposażenia
• praca w trybie zmianowym.

Wymagania:
• minimalnie jednoroczny staż zawodowy
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
• punktualność
• zaangażowanie i dyspozycyjność
• dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• tworzymy przyjazną, partnerską, wspierającą atmosferę.

Prosimy o przesłanie CV.