PŁATNY STAŻ/TECHNOLOG / PROGRAMISTA / KONSTRUKTOR / INŻYNIER PROCESU – PRACA ZE SZKOLENIEM

Kontakt:

Kadry

E-mail: rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Zakres obowiązków:
– poznawanie procesu produkcji butelek i nakrętek
– poznawanie procesu i technologii wykonania form wtryskowych i
rozdmuchowych
– serwisowanie form rozdmuchowych i wtryskowych
– wdrażanie form rozdmuchowych i wtryskowych, uruchamianie produkcji
– konstruowanie form oraz detali rozdmuchowych i wtryskowych
– poznanie sterowania i programowania obrabiarek CNC
– projektowanie 3d detali rozdmuchowych i wtryskowych

Wymagania:
– wykształcenie wyższe związane z budową maszyn, obróbką skrawaniem, – – – programowaniem, wspomaganiem komputerowym
– znajomości języka angielskiego
– znajomości programu SolidWorks, NX
– znajomości zagadnień technicznych z zakresu przetwórstwa tworzyw
sztucznych
– znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
– wynagrodzenie przez cały okres trwania programu szkoleniowego – 6
miesięcy
– atrakcyjny program stażu w 8 działach firmy
– możliwość zdobycia cennych praktycznych umiejętności
– możliwość podjęcia stałej pracy w naszej firmie w ramach kadry
inżynierskiej

Odbycie programu praktyk umożliwia podjęcie stałej pracy w firmie ROSINSKI PACKAGING na stanowiskach:

technolog obróbki skrawaniem
programista maszyn CNC
konstruktor form i detali z tworzyw sztucznych
inżynier procesu wtrysku lub rozdmuchu

Mile widziane szkolenia, prace magisterskie, dyplomowe z zakresu powiązanego z w/w dziedzinami.

Praca w firmie Rosinski Packaging Sp. z o.o., ul. Tadeusza Regera 125, Bielsko-Biała (Wapienica).